KONST / Litografier / Grafiskt blad 13767024
nr 1376 7024
Ken Löfgren
(f. 1940), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Cirkus". Signerad, numrerad 1/50. Oramat löst blad. Motivet: 38x38 cm
Ken Löfgren, svensk bildkonstnär född 1940.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 februari 2021
kl 20:04:55
22/1 14:32:24